تغذیه و لاغری دستور غذا و رسپی

سبوس جو دوسر و خواص ان برای پوست و لاغری

سعید
نوشته شده توسط سعید

سبوس جودوسر دارای فیبر، انواع مواد معدنی، ویتامین ها و انتی اکسیدان ها می باشد.

در واقع سبوس جو دوسر از ضروریات رژیم دوکان است. سبوس جو دوسر به این علت که حاوی فیبر بالایی است باعث می شود تا حرکت غذا در دستگاه گوارش به خوبی انجام بگیرد و نیز سموم را از سیستم گوارش خارج کند. سبوس در معده و در مجاورت با اب ۳۰ برابر حجم اولیه اش افزایش میابد، که باعث میشود احساس سیری کنید و کالری های غذاهای دیگر را طی عمل گوارش جذب میکند. مصرف مداوم سبوس در کنار اینکه به هضم سلامت غذا کمک میکند از دچار شدن به یبوست و حرکات و صداهای ناجور دستگاه گوارش جلوگیری میکند.

سبوس ارزان قیمت است و با کاهاش سرعت
جذب قند در جریان خون از بیماری دیابت جلوگیری میکند. سبوس جو دوسر باعث کاهش میزان کلسترول و مانع ایجاد کلونی های سرطانی میشود.

photo_2016-04-26_18-08-40 سبوس جو دوسر و خواص ان برای پوست و لاغری

فیبر موجود در سبوس جودوسر کمک میکند تا سطح کلسترول خون تنظیم شده ، چربی های بد را کاهش میدهد و نیز به علت اینکه دارای منیزیم ، منگنز، ویتامین ای “E” و آنتی اکسیدان هست، برای بیماران قلبی و غروقی مفید می باشد.

فیبر سبوس جو دوسر به تنظیم قند خون نیز کمک میکند.
ناگفته نماند که سبوس جودوسر حاوی ویتامین E روی وآهن است که در فرایند تولید کلاژین و الاستین نقش دارد و در کاهش چین و چروک ها موثر است.

توجه کنید که سبوس جو دو سر با خود جو دوسر یا جو یا سبوس جو متفاوت است و گاهی فروشندگان سعی میکنند چیز دیگری را به شما غالب کنند. با جستجو در اینترنت میتوانید به فروشگاه انلاین ان نیز برسید.

درباره نویسنده

سعید

سعید

ایده پرداز و طراح برنامه دوکان دایت

۱ دیدگاه